شماره تماس       ۰۲۶۳۲۷۶۳۰۰۶     |        ۰۹۳۵۱۸۰۳۵۲۶         

دانلود فرم دستگاه کارتخواندانلود فرم های دستگاه کارتخوان ( سیار )

 

برای سفارش هر یک از انواع مدل های کارتخوان سیار، فرم های ذیل را دانلود، پرینت و تکمیل نموده و به همراه مدارک خواسته شده به صورت کامل به شماره وات ساپ 09351803526 ارسال نمائید. در ادامه برای قطعی شدن خرید، حتماً  با واحد فروش دستگاه کارتخوان شرکت مهرتک تماس حاصل فرمایید
 

مدارک مورد نیاز جهت سفارش کارتخوان سیار

  • کپی شناسنامه
  • کپی کارت ملی پشت ورو
  • تصویر جواز کسب (درصورت نداشتن مجوز کاری برگه استشهاد محلی که همکاران به شما ارائه می دهند پر نمایئد)
  • تایید پستی یا قبض تلفن (تایید پستی را می توانید از دفاتر خدمات ارتباطی در یافت کنید)
  • تایید شبا ازبانکی که شماره حساب دارید

راهنمای کد رهگیری مالیاتی :

با عنایت به عملیاتی‌سازی ماده ۱۱قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان، متقاضیان جدید ابزار پذیرش از  1399سال بدون تشکیل پرونده مالیاتی نمی‌توانند کارتخوان دریافت نمایند، لذا این افراد باید نسبت به ثبت نام در سایت سازمان امور مالیاتی اقدام و با کد رهگیری اخذ شده از آن سامانه، نسبت به تقاضای کارتخوان اقدام کنند.
 

 
  لینک ثبت‌نام و اخذ کد رهگیری مالیاتی


لینک راهنمای ثبت نام و اخذ کد رهگیری مالیاتی


فرم های سفارش کارتخوان سیار

 
جهت دانلود مدارک موردنیاز برای فعالسازی کارتخوان تحت سوئیچ ایران کیش به صورت فایل فشرده بر روی دکمه زیر کلیک کنید.جهت دانلود مدارک موردنیاز برای فعالسازی کارتخوان تحت سوئیچ شرکت فن آوا کارت به صورت فایل فشرده بر روی دکمه زیر کلیک کنید.جهت دانلود مدارک موردنیاز برای فعالسازی کارتخوان های تحت سوئیچ شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به صورت فشرده بر روی دکمه زیر کلیک کنید.


  

مشتری گرامی شما باید پس از تکمیل فرمهای موردنیاز آنها را اسکن و تصویر اسکن شده را به شماره 09351803526 ارسال نمایید.برای اسکن مدارک در گوشی های اندروید کافیست نرم افزار CAMSCANNER را از طریق لینک زیر و از سایت کافه بازار دانلود و نصب نمایید.
 همچنین برای دانلود نرم افزار اسکنر مخصوص سیستم عامل ios میتوانید از لینک زیر نرم افزار  scannerpro را دانلود و نصب نمایید.