شماره تماس       ۰۲۶۳۲۷۶۳۰۰۶     |        ۰۹۳۵۱۸۰۳۵۲۶         

آموزش تعمیرات تخصصی کارتخواندر دوره آموزش تخصصی ( صفر تا صد ) تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های کارتخوان مهرتک ، متقاضی آموزش در هر سطح آگاهی و دانش حوزه ی الکترونیک و کارتخوان که باشد می تواند جهت تقویت و به روزرسانی اطلاعات قبلی خود و همچنین فراگیری دانش به روز و تخصصی در حوزه ی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کارتخوان در دوره های صفر تا صد از پایه و همچنین دوره های تخصصی تعمیرات کارتخوان در مرکز ما ثبت نام کند .
دوره های آموزشی مرکز مهرتک بصورت خصوصی (یک نفره) برگزار می شود . در صورت تمایل دانشجو ، دوره آموزشی بصورت دو نفره و سه نفره نیز برگزار می گردد، که ثبت نام همزمان دو نفر در مرکز مهرتک شامل 25 درصد تخفیف و  ثبت نام همزمان سه نفر در مرکز مهرتک شامل 30 درصد تخفیف خواهد بود .
مرکز تعمیرات مهرتک مفتخر است که از اساتید مجرب و  با آگاهی و دانش به روز در سطح تخصصی بهره می گیرد تا سهمی موثر در تربیت و آموزش تعمیرکاران حرفه ای در این حوزه داشته باشد . 
در مرکز مهرتک آموزش بصورت کاربردی و با ارائه ی نکات بسیار درآمدزا برگزار می شود که دانشجو پس از اتمام دوره بتواند به راحتی از پس تعمیر هر نوع کارتخوانی برآید.
یکی از نکات مهم و حائز اهمیت پس از گذراندن آموزش ، پشتیبانی است . مهرتک جهت آسودگی خاطر دانشجویان خود ، اقدام به ایجاد خدمات تعمیرات و پشتیبانی کاملا رایگان پس از اتمام دوره آموزش کرده است. بدین صورت که پس از اتمام دوره تا ده عدد دستگاه کارتخوان دانشجوی خود را بصورت رایگان تعمیر کرده و تمامی نکات آموزشی برای تعمیرات و نحوه ی تعمیر کارتخوان ها را بصورت رایگان به دانشجوی خود آموزش می دهد چرا که دانشجویان بعضا به دلیل تازه کار بودن و نداشتن تجربه ی کافی خرابی هایی را به بار می آورند که با طرح رایگان پشتیبانی مرکز مهرتک این نگرانی از خاطر دانشجو برداشته می شود .


با افتخار اعلام می کنیم آموزش تعمیرات در مرکز مهرتک به صورت صد در صد تضمینی می باشد
 

آموزش تعمیرات دستگاه کارتخوان در کرج

دوره آموزش تخصصی تعمیرات کارتخوان ( صفر تا صد ) از پایه تا پیشرفته
ارائه کاملترین جزوه مباحث الکترونیکی مورد نیاز برای تعمیرکاران
 پشتیبانی رایگان 24 ساعته و آنلاین
تعمیرات 10 عدد دستگاه کارتخوان در یک ماه برای دانشجویان به همراه ارائه‌ی نکات آموزشی تعمیرات آن برای دانشجو تماماً  به‌ صورت رایگان
ارائه ی به روز ترین مباحث و نکات پیشرفته  جهت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کارتخوان ها
آموزش تعمیرات کارتخوان به صورت صد در صد تضمینی و کاملاً تخصصی و کاربردی